Ledelse og ansatte

Alle lærerne på Refstad skole er i utgangspunktet kontaktlærere. Det er viktig for oss å presisere at selv om man har en bestemt kontaktlærer å forholde seg til, er alle lærerne på trinnet gjensidig ansvarlige for alle elevene på trinnet.

Ledelsen - ring sentralbord 24 05 88 00

Rektor og trinnleder 4. trinn
Magnus Nesset-Kristiansen - magnus.kristiansen@ude.oslo.kommune.no

 

Ass. rektor og trinnleder 5. og 7. trinn
Kjetil J. Mathisen - kjetil.mathisen@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør og trinnleder 1.-2. trinn
Kristoffer M. Kvinge - kristoffer.kvinge@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør og trinnleder 3. trinn, ansvar for spesialundervisning
Kari Bang Thorsrud - kari.bang.thorsrud@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør og trinnleder 6. trinn, sosialpedagogisk leder, ansvar for spesialavdelingen
Siri Melby - siri.melby@ude.oslo.kommune.no

 

Kontoret - ring sentralbord 24 05 88 00

Kontorleder
Tone-Britt Arnesen - tone.arnesen@ude.oslo.kommune.no


Sekretær (deltid)
Hanane El Moujarreb - hanane.el.moujarreb@ude.oslo.kommune.no

Sekretær (deltid)
Unn Charlotte Frantzen - charlotte.frantzen@ude.oslo.kommune.no

Arkiv-/kontorkonsulent
Christian Aasen - christian.aasen@ude.oslo.kommune.no

Skoleassistenter - ring sentralbord 24 05 88 00

1. trinn:  

2. trinn:  

3. trinn:  

4. trinn:  

5. trinn:  

6. trinn:  

7. trinn:  

Info kommer.

Miljøarbeidere, GruppeD - ring sentralbord 24 05 88 00

Oksana Biletska (også ressurslærer i klassen)
Lesya Biletska
Kristian Brix
Even Lia Gundersen
Lene Prestegård

Aktivitetsskolen (REA) - ring basene direkte

Baseleder 1. trinn

Caroline Haga
caroline.haga@ude.oslo.kommune.no

Tlf. 1. trinnsbasen: 94 85 81 63

 

Baseleder 2. trinn

Martine Nesse
martine.nesse@ude.oslo.kommune.no

Tlf. 2. trinnsbasen:  94 85 28 96


Baseleder 3. trinn

Christina Johannessen
christina.johannessen@ude.oslo.kommune.no

Tlf. 3. trinnsbasen: 94 85 46 73

 

Baseleder 4. trinn
Aslak Diesen
aslak.diesen@ude.oslo.kommune.no

Tlf. 4. trinnsbasen: 94 85 81 63


Utviklingsleder 1.-4. trinn og fung. AKS-leder
Alem Leto - 90 03 45 80
alem.leto@ude.oslo.kommune.no

Se også aktivitetsskolens egen kontaktinfo, for ytterligere informasjon om tilsatte.

IKT-ansvarlig

Andreas Holthe - 48 28 79 87
andreas.holthe@osloskolen.no

 

Busskoordinator

Kim K. Holmen - 90 22 34 91

kim.kristian.holmen@ude.oslo.kommune.no

Sosialped. team - ring direkte innvalg

Sosiallærer 1.-3. trinn
Turid Berg Steensen - 90 25 22 88
turid.steensen@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 4.-7. trinn
Linn M. Blixøen - 48 24 25 56
linn.blixoen@ude.oslo.kommune.no

Sosialkonsulent
Astrid Smith Jacobsen - 90 11 29 47
astrid.smith.jacobsen@ude.oslo.kommune.no

Pedagogene - ring direkte innvalg

K   = Kontaktlærer
R   = Ressurslærer
S   = Spesialpedagog
TK = Teamkoordinator

 

1. trinn

Roy-Petter K. Johansen (K-1A/TK)
Mobil: 90 12 35 52
roy-petter.johansen@osloskolen.no

Serine Sørensen (K-1B)
Mobil: 90 13 57 86
serine.sorensen@osloskolen.no

Kristian Nygård (K-1C)
Mobil: 90 02 83 92
kristian.nygard@osloskolen.no

Ingrid Lunde (R)
Mobil: 90 68 89 04
ingrid.lunde@osloskolen.no

 

2. trinn

Marianne Rangsvåg (K-2A)
Mobil: 90 22 57 25
marianne.rangsvag@osloskolen.no

Lisa M.S. Hestad (K-2B/TK)
Mobil: 48 29 83 33
lisa.hestad@osloskolen.no

Henrik S. Holten (K-2C)
Mobil: 48 28 79 81
henrik.holten@osloskolen.no

Andrea Ertresvåg (K-2D)
Mobil: 48 29 24 32
andrea.ertresvag@osloskolen.no

Linnea Swartswe (R/K)
Mobil:  90 67 94 51
linnea.swartswe@osloskolen.no

Torill Lien (R)
Mobil: 90 17 68 45
torill.lien@osloskolen.no

Katrine Brandsar (S)
Mobil: 48 24 26 78
katrine.brandsar@osloskolen.no

 

3. trinn

Camilla Obrenovic (K-3A/TK)
Mobil: 90 18 67 92
camilla.obrenovic@osloskolen.no

Zakarias G. Nouri (K-3B)
Mobil: 90 69 44 19
zakarias.nouri@osloskolen.no

Viktoria B. Sakseid (K-3C)
Mobil: 46 92 42 20
viktoria.sakseid@osloskolen.no

Ida G. Vaccaro (K-GruppeD)
Mobil: 48 25 31 74
ida.vaccaro@osloskolen.no

Jenny R. Gulliksen (R/K)
Mobil: 90 67 96 44
jenny.gulliksen@osloskolen.no

True Elgshøen (S)
Mobil: 48 27 37 41
true.elgshoen@osloskolen.no

 

4. trinn
Elise V. Karlsen (K-4A)
Mobil: 90 72 68 04
elise.karlsen@osloskolen.no 

Aina B. Hundseid (K-4B/TK)
Mobil: 90 04 38 25
aina.hundseid@osloskolen.no

Bendik B. Brandvold (K-4C)
Mobil: 48 24 58 43
bendik.brandvold@osloskolen.no

Sondre B. Vågnes (K-4D)
Mobil: 90 97 61 25
sondre.vagnes@osloskolen.no

Andrea H. Bruheim (R)
Mobil: 47 62 85 79
andrea.bruheim@osloskolen.no

Maiken M. Watz (S)
Mobil: 91 18 64 98
maiken.watz@osloskolen.no

 

5. trinn
Marianne Sætaberget (K-5A/TK)
Mobil: 90 27 57 36
marianne.sataberget@osloskolen.no

Erica Gohs Tang (K-5B)
Mobil: 90 25 63 76
erica.tang@osloskolen.no

Per Morten Klette (K-5C)
Mobil: 48 07 25 44
per.klette@osloskolen.no

Linn Langsrud (K-5D)
Mobil: 48 07 25 42
linn.langsrud@osloskolen.no

Stine M.M. Nordeng (R/K)
Mobil: 90 95 38 09
stine.nordeng@osloskolen.no

Truls Weberg (R/K)
Mobil: 90 25 90 72
truls.weberg@osloskolen.no

Ingvil J. Lauvland (R/K)
Mobil: 48 07 34 29
ingvil.lauvland@osloskolen.no

Pål-Anders Karlsen (S)
Mobil: 91 00 33 27
pal-anders.karlsen@osloskolen.no

 

6. trinn
Sissel Paulsen (K-6A)
Mobil: 90 19 23 72
sissel.paulsen@osloskolen.no

Charlotte B. Mjelva (K-6B)
Mobil: 90 76 08 46
charlotte.mjelva@osloskolen.no

Ole-Andreas S. Sagdahl (K-6C)
Mobil: 90 24 27 64
ole-andreas.sundelin-sagdahl@osloskolen.no

Ingrid H. Kvalvaag (K-6D/TK)
Mobil: 48 07 31 72
ingrid.kvalvaag@osloskolen.no

Tuva Myhrvold (R/K)
Mobil: 90 74 51 52
tuva.myhrvold@osloskolen.no

Frode Andresen (R)
Mobil: 90 96 79 48
frode.andresen@osloskolen.no

Marte H. Anderssen (S)
Mobil: 48 23 46 81
marte.h.anderssen@osloskolen.no

7. trinn

Kristine Homlung (K-7A)
Mobil: 48 28 83 64
kristine.homlung@osloskolen.no

Stig Erik S. Steimler (K-7B)
Mobil: 90 03 02 54
stig.steimler@osloskolen.no

Lars Kalløkken (K-7C/TK)
Mobil: 90 07 05 74
lars.kallokken@osloskolen.no

Mariken V. Lian (K-7D)
Mobil: 90 06 93 81
mariken.lian@osloskolen.no

Synne I. Fjellstad (R/K)
Mobil: 90 02 78 69
synne.fjellstad@osloskolen.no

Carin Anderberg (R/K)
Mobil: 48 17 42 81
carin.anderberg@osloskolen.no

Hilde G. Vårlid (S)
Mobil: 90 22 42 87
hilde.varlid@osloskolen.no