Kontakt AKS og basene

AKS administrasjon: 


AKS-leder og utviklingsleder, 1.–4. trinn

Alem Leto
e-post: alem.leto@ude.oslo.kommune.no
Tlf:  90 03 45 80

Kontorstøtte (ved spørsmål om plass, oppsigelse, priser, faktura):
p.t. Tone-Britt Arnesen (kontorleder)
e-post: tone.arnesen@ude.oslo.kommune.no
Tlf.: 24 05 88 00

Elevkontakt
Astrid Smith Jacobsen (sosialkonsulent)
e-post: astrid.smith.jacobsen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 24 05 88 00

Baseleder, 1. trinn
Janne Elisabeth Birkelund
e-post: janne.elisabeth.birkelund@ude.oslo.kommune.no
Tlf. 1. trinnsbasen: 94 85 81 63

Baseleder, 2. trinn
Martine Nesse
e-post: martine.nesse@ude.oslo.kommune.no
Tlf. 2. trinnsbasen: 94 85 28 96

Baseleder, 3. trinn
Christina Johannessen
e-post: christina.johannessen@ude.oslo.kommune.no
Tlf. 3. trinnsbasen: 94 85 46 73

Baseleder, 4. trinn
Aslak Diesen
e-post: aslak.diesen@ude.oslo.kommune.no
Tlf. 4. trinnsbasen: 94 85 81 03

Adresser - AKS

Besøksadresse: 
Bredtvetveien 2, 0950 Oslo (Kalbakken) 

Postadresse:
Aktivitetsskolen Refstad
Postboks 638 Løren
0507 Oslo

 

Base 1

Ousman Jatta
Faiza Rizwan
Eirik Nilsen
Magnus Lundhagen/Torstein Tynes
Martin Langsrud

Base 2

Fredrik Gude
Mohsin Ali Ghous
Thomas Hartvig
Fay Teresa Vålbekk
Behi - Shahid Awal
Jasmin Aden Elmi

Base 3

Sander Løw Dengin
Bendix Johnsen Olkvam
Mathias Morisbak
Olena Hordiyenko
Brian Nerlandsrem

Base 4

Janne Birkelund
Brian Kiplangat
Erik Bøhren
Brage M. Krav
Mads Waadeland