Kontakt AKS og basene

AKS administrasjon: 

Fra 01.08.2020:


AKS-leder

Alem Leto
e-post: alem.leto@ude.oslo.kommune.no
Tlf:  90 03 45 80

Kontorstøtte (ved spørsmål om plass, oppsigelse, priser, faktura):
Unn Charlotte Frantzen (sekretær)
e-post: charlotte.frantzen@ude.oslo.kommune.no
Tlf.: 24 05 88 00

Elevkontakt
Astrid Smith Jacobsen (sosialkonsulent)
e-post: astrid.smith.jacobsen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 24 05 88 00

Base 1
Baseleder Aslak Disen
aslak.diesen@ude.oslo.kommune.no

Kontortelefon baseleder: 46 86 02 76
kontortelefonen er betjent kl. 09-16 (midlertidig frem til kl. 19)
Telefon til basen: 94 85 81 03

telefon til basen betjent kl. 13-16.15


Base 2
Baseleder Janne Birkelund
janne.elisabeth.birkelund@ude.oslo.kommune.no

Kontortelefon baseleder: 94 85 81 63
kontortelefonen er betjent kl. 09-16
Telefon til basen: 91 11 29 42 
telefon til basen betjent kl. 13-16.15


Base 3
Baseleder Martine Nesse
martine.nesse@ude.oslo.kommune.no

Kontortelefon baseleder: 46 84 99 42
kontortelefonen er betjent kl. 09-14
Telefon til basen: 94 85 28 96
telefon til basen betjent kl. 13-16.15


Base 4
Baseleder Christina Johannessen
christina.johannessen@ude.oslo.kommune.no

Kontortelefon baseleder: 46 84 29 82
kontortelefonen er betjent kl. 9-15
Telefon til basen: 94 85 46 73
telefon til basen betjent kl. 09-16.15

Adresser - AKS

Besøksadresse: 
Bredtvetveien 2, 0950 Oslo (Kalbakken) 

Postadresse:

Oslo kommune Utdanningsetaten
AKS Refstad
Postboks 6127 Etterstad
0602 Oslo

Alle IKKE-FORMELLE henvendelser kan sendes direkte til:
Aktivitetsskolen Refstad
Bredtvetveien 2
0950 Oslo

 

Base 1

Aslak, baseleder
Jonas, ass.
Charlotte, ass.
Erik, ass.
Mads, ass.

Base 2

Janne, baseleder
Eirik, ass.
Mathias, ass.
Faiza, ass.

Base 3

Martine, baseleder
Mohsin, ass.
Fredrik, ass.
Behi, ass.
Brage, ass.

Base 4

Christina, baseleder
Sander, ass.
Olena, ass.
Brian, ass.